Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Trafik, Güvenli Sürüş ve İleri Sürücülük Teknikleri Eğitim Seminerleri
 Eğitim Seminerleriyle Türkiye'nin Her Şehirindeyiz
Direksiyon Akademisi'nin uzman kadrosu talepler doğrultusunda Türkiye'nin hemen her bölgesinde "defansif sürüş teknikleri", "güvenli sürüş teknikleri", "etkin sürücülük", "yaya ve can güvenliği", "ileri sürücülük teknikleri", "kazayı önlemek", "trafik" ve sektörel çözümlere yönelik (örneğin; tıbbi mümessil güvenli sürüş) seminerleri yıllardır başarıyla vermektedir.

Özel sektör kuruluşlarının yanı sıra devlet kurumları ve belediyeler gibi önemli birimlere de verilebilen eğitim seminerlerinin sonunda, isteğe bağlı olarak teorik anlatımların faydasını ölçmek için katılımcılara test de uygulanmaktadır. Çıkan sonuçlar bilgi seviyesinin belirlenmesi amacıyla kurumlara detaylı olarak raporlanmaktadır.

Eğitim Seminerlerinin Kurumlara Faydası
Güvenli ve defansif sürüş teknikleri gibi her yıl tekrarlanan eğitimlerin büyük bölümü, kullanıcıların bir araya toplanması açısından kurumlara sorunlar yaşatmaktadır. Bu noktada devreye giren Direksiyon Akademisi, daha önce pratik eğitim aşamasını geçmiş adaylara eğitim semineri hizmeti vermektedir. Firmalar hem maddi açıdan daha az ücret ödemektedir hem de sürücülerini çalışma sahasından belirli bir bölgeye toplama zorunluluğundan kurtulmaktadır.

Bu sayede kullanıcıların bulundukları şehirlere uzman eğitmenler gönderilerek, iş ve zaman kaybına uğratılmadan kurumların ihtiyaçları görülmekte, sürücülerin eksikleri giderilmektedir. Her yıl yenilenen eğitim seminerleriyle sürücülerin bilgileri tazelenmekte, bilgi seviyeleri ölçülmektedir.

İlköğretim, Lise ve Üniversite Öğrencilerine Özel
Direksiyon Akademisi ; sürücülük teknikleri eğitimlerinin insan hayatına doğrudan etki edebileceğine ve bilincin bu konudaki en büyük koz olduğuna inanmaktadır. Bu sebepten dolayı trafik ve sürücülük bilincinin okulların her aşamasında öğrencilere aşılanması gerektiğini savunmaktadır.

Kurum misyonu ve sosyal sorumluluğumuzun bir göstergesi olarak her yaştaki öğrencilere özel olarak eğitimler hazırlamaktayız. İlköğretim, lise ve üniversite gibi değişik yaş ve bilinçteki öğrencilerimize "trafik ve güvenli sürücülük" eğitimlerini Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygulayabilmekteyiz.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr